українська російська англійська
Міноборони активізує співпрацю з громадськими організаціями в контексті удосконалення існуючої законодавчої та нормативно-правової бази
29.06.2016 | 14:05
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 29 червня, у Міністерстві оборони України відбулася зустріч заступника Міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з головою Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації, представником Чернігівської міської громадської організаціїФорум порятунку міста ЧерніговаВадимом Антошиним.

Зазначений захід став продовженням експертної зустрічі з обговорення пріоритетних питань державної політики щодо завдань Міністерства оборони України з реалізації оборонної реформи, яка 23 червня поточного року відбулася у Кабінеті Міністрів України.

За підсумками зустрічі Ігор Долгов та Вадим Антошин підкреслили необхідність активної співпраці громадських організацій з Міноборони в контексті удосконалення існуючої законодавчої та нормативно-правової бази.

Також були обговорені шляхи співпраці за іншими важливими напрямами. З цією метою планується провести робочу поїздку заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції на Чернігівщину.

 

версія для друку