українська російська англійська
Встановлено персональну відповідальність членів Уряду за забезпечення взаємодії з комітетами Верховної Ради України
29.06.2016 | 15:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд встановив персональну відповідальність членів Кабінету Міністрів України за забезпечення взаємодії з комітетами Верховної Ради України і Спеціальною контрольною комісією Верховної Ради України з питань приватизації.

Розпорядження «Про забезпечення взаємодії Кабінету Міністрів України з Верховною Радою України» від 24 червня 2016 р. № 449-р прийнято з метою забезпечення системної конструктивної співпраці членів Уряду з парламентськими комітетами для забезпечення прийняття законопроектів, які відповідають пріоритетам урядової політики, а також удосконалення взаємодії з ними центральних органів виконавчої влади у процесі законотворчої роботи.

Враховуючи важливість забезпечення активної участі Уряду в підготовці, обговоренні й доопрацюванні законопроектів у парламентських комітетах, необхідності пропагування і узгодження своїх законодавчих ініціатив, роз'яснення депутатам їх переваг, розроблено механізм координації між Кабінетом Міністрів України і комітетами Верховної Ради України, який слугує інформаційною ланкою між законодавчою та виконавчою гілками влади. Зокрема, окремим додатком до розпорядження затверджено список відповідальних членів Уряду за забезпечення взаємодії з відповідними парламентськими комітетами.

Розпорядження Уряду сприятиме підвищенню ефективності законотворчої діяльності та поліпшенню співпраці Уряду та ЦОВВ з комітетами Верховної Ради України та Спеціальною контрольною комісією Верховної Ради України з питань приватизації.

 

версія для друку