українська російська англійська
Держфінінспекція в Київській області за п'ять місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 10,6 млн. грн.
30.06.2016 | 09:36
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Протягом січня – травня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Київській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 10,6 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло 6,4 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі працівників інспекції в перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 12 досудових розслідувань, вручено одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено два протоколи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

У 10 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 8 управлінських рішень.

За недотримання законодавства 54 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 36 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 особу звільнено з посади.

версія для друку