українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд зацікавлений у тому, щоби процес приватизації був відкритим, зрозумілим і конкурентним
30.06.2016 | 11:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд зацікавлений у тому, щоб приватизація державних підприємств України відбулася відкрито, прозоро та ефективно, і буде реагувати на спроби блокування цього процесу. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час Української енергетичної конференції у четвер, 30 червня.

"Уряд все робить для того, щоби забезпечити прозору і ефективну приватизацію, - заявив Володимир Гройсман. - Ми зацікавлені у тому, щоби процес приватизації був відкритим, зрозумілим і щоби ми забезпечили не тільки участь у процесі конкурентної приватизації, але й успішність цього процесу. У цьому ми зацікавлені".

Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд розпочав процес приватизації Одеського припортового заводу. Відповідаючи на питання щодо можливих спроб блокування приватизації з боку зацікавлених осіб, Прем’єр-міністр зазначив: "Спроби завжди можуть бути, але будемо реагувати, зокрема і щодо державного майна. Уряд буде діяти відповідно до ситуації, якщо вона буде виникати".

Голова Уряду зауважив, що затягування процесу приватизації шкодить інтересам держави.

"Завжди можна знайти причину, чому приватизацію відкласти на потім. Але якраз наш український інтерес полягає у тому, щоби приватизація відбулася публічно, без будь-яких преференційних умов", - наголосив він.

 

версія для друку