українська російська англійська
Затверджено порядок використання коштів для Нацгвардії на заходи щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави
30.06.2016 | 14:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для Національної гвардії України, на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави.

 Постанова від 24 червня 2016 р. № 391 прийнята відповідно до Бюджетного кодексу України, оскільки Державним бюджетом України на 2016 рік для Національної гвардії України запроваджена нова бюджетна програма «Видатки для Національної гвардії України на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави».

Реалізація бюджетної програми здійснюватиметься за рахунок надходжень спеціального фонду держбюджету, зокрема конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов'язаного з корупцією правопорушення.

Відповідно до документа бюджетні кошти спрямовуються на:

закупівлю озброєння, боєприпасів, військової, спеціальної, спеціалізованої та авіаційної техніки і військового майна;

модернізацію, ремонт, відновлення боєздатності, утримання та експлуатацію озброєння, військової, спеціальної, спеціалізованої та авіаційної техніки і військового майна;

забезпечення закупівлі, модернізації, ремонту та технічного обслуговування засобів зв’язку;

капітальне будівництво (реконструкцію) та ремонт об’єктів нерухомого військового майна;

погашення кредиторської заборгованості, що склалася на початок бюджетного періоду, зобов’язання за якою зареєстровані в органах Казначейства.

 

версія для друку