українська російська англійська
Присуджено Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2015 рік
30.06.2016 | 14:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Присуджено Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2015 рік. Уряд прийняв відповідну постанову від 24 червня 2016 р. № 390.

Лауреатом премії у номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» став письменник і журналіст із Донеччини Павло Кущ за книгу «АБВ, або Операція «Ставкозавр».

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» премію присуджено художнику-графіку, ілюстратору, дизайнеру Івану Кравцю за художнє оформлення книги Джеймса Баррі «Пітер Пен».

Премію імені Лесі Українки у номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» присуджено творчому колективу Київського національного академічного театру оперети у складі режисера-постановника Миколи Бутковського, художника-постановника та художника з костюмів Ірини Давиденко за виставу «Кицькин дім».

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» лауреатом премії став творчий колектив ДП «Українська кіностудія анімаційних фільмів» у складі автора сценарію Наталії Гузєєвої, режисера Мануки Депояна та художника Валентини Серцової за анімаційний дитячий фільм «Халабудка».

Нагадаємо, що Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва заснована 2007 року. Вона присуджується щороку до дня народження Лесі Українки в чотирьох номінаціях у розмірі 10 тис. гривень кожна.

 

версія для друку