українська російська англійська
Відбулася нарада щодо ціни на вугілля
30.06.2016 | 14:34
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Нарада щодо ціни на вугілля відбулася сьогодні, 30 червня, під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та за участю Віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона, Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, голови НКРЕКП Дмитра Вовка, Голови Державної регуляторної служби Ксенії Ляпіної, першого заступника Голови АМКУ Марії Нижнік.

Присутні обговорили ситуацію із собівартістю вугілля для генерації електроенергії, а також загальні питання роботи енергетичного ринку України загалом та у розрізі окремих видів генерації. Особливу увагу приділили важливості реформи ринку електроенергії, а також потребі з модернізації обладнання на ТЕС, детально зупинилися на існуючих питаннях щодо забезпечення вугіллям підприємств генерації з урахуванням ситуації на Сході України.

Степан Кубів звернувся до Міненерговугілля та НКРЕКП з проханням провести наради та консультації з питань формування ціни на вугілля.

“Ми повинні подумати про людей та промисловість, які врешті споживають цю електроенергію і зробити так, щоб ціни були адекватними”, - наголосив Перший віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що 24 червня 2016 року Прем’єр-міністр України  Володимир Гройсман доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості України внести пропозиції для врегулювання питання формування ціни на вугілля.

версія для друку