українська російська англійська
Тарас Кутовий наголосив на необхідності збільшення кількості малих та середніх виробників у сфері АПК
30.06.2016 | 14:40
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий переконаний у тому, що майбутнє агропромислового сектору України за малими та середніми фермерами.

Зокрема, відкриваючи VIII Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство», Тарас Кутовий зазначив: «Я б дуже хотів, щоб наступного року ми побачили на конгресі уже більше малих та середніх виробників. Вони будуть слугувати комунікатором між владою, представниками тваринницької галузі та переробниками».

Також Міністр додав, що наразі напрацьовуються конкретні рішення, які дадуть позитивні сигнали учасникам ринку.

Серед іншого Тарас Кутовий зазначив, що аграрна галузь на сьогодні веде конструктивний діалог із Урядом України.  «Це не ті позиції, де обидві сторони не чують один одного і лише декларують свою силу, можливості і дії. Сьогодні це діалог», - констатував Міністр.

Довідково

VIII Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» розпочався 30 червня у Києві за адресою: вул. Паркова дорога, 16а, конгресно-виставковий центр «Парковий». Захід організовано спільно з Продовольчою сільськогосподарською організацією Об’єднаних націй (ФАО) та Європейським банком реконструкції та розвитку.

 

 

версія для друку