українська російська англійська
Україна отримає Концепцію державної політики у сфері зміни клімату
30.06.2016 | 15:35
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Представники Міністерства екології та природних ресурсів під час круглого столу з питань впровадження Паризької угоди презентували проект Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату. Метою документа є створення системного підходу до вирішення проблем зміни клімату, відсутність якого на сьогодні унеможливлює прийняття ефективних управлінських рішень щодо боротьби зі зміною клімату та адаптації до неї в масштабах всієї економіки країни.

Як зазначила директор департаменту з питань зміни клімату, охорони атмосферного повітря та захисту озонового шару Мінприроди Світлана Гринчук: “Концепція покликана визначити стратегічний підхід до посилення реагування держави на виклики, пов’язані зі зміною клімату, та визначити основні шляхи досягнення цілей України щодо скорочення викидів і збільшення поглинання парникових газів та адаптації до наслідків зміни клімату. Вона має пов’язати політику у сфері зміни клімату зі стратегіями, політиками, планами і програмами у інших сферах економічного і соціального розвитку держави”.

Найближчим часом передбачається схвалення Концепції розпорядженням Кабінету Міністрів України.

“Ми закінчуємо процес погодження центральними органами виконавчої влади проекту розпорядження про схвалення Концепції та сподіваємося на позитивне рішення Уряду щодо прийняття даного акта. Таким чином, у нас є шанс вже в найближчому місяці отримати такий важливий та необхідний документ, який визначатиме політику України у сфері зміни клімату до 2030 року”, – заявила Світлана Гринчук.

 

версія для друку