українська російська англійська
Прем'єр-міністр обговорив із представниками бізнесу нагальні проблеми підприємництва в Україні
30.06.2016 | 19:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер, 30 червня, зустрівся із представниками бізнесу в Україні. Предметом обговорення стали нагальні питання українського підприємництва та шляхи поліпшення бізнес-клімату у країні.

Під час зустрічі із представниками Спілки українських підприємців Прем’єр-міністр підкреслив налаштованість Уряду на проведення змін та реформ у країні. Він наголосив, що пріоритет Кабінету Міністрів - макроекономічна стабільність у країні та розвиток національної економіки.

"Ми зацікавлені у тому, щоб економіка розвивалася. Це можливо лише тоді, коли той, хто інвестує, хто створює національний продукт, відчував впевненість в тому, що буде завтра", - наголосив Володимир Гройсман.

Серед завдань Уряду у напрямку відродження економіки Голова Уряду назвав, зокрема, детінізацію економіки та продовження дерегуляції.

Володимир Гройсман поінформував, що незабаром відбудеться перезавантаження Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. "Мені би дуже хотілося, щоби це був реальний інструмент аналізу, ініціатив, можливостей вийти на Уряд, внесення пропозицій", - зазначив він.

Також найближчим часом буде створено Офіс супроводження інвестицій при Прем’єр-міністрі. У планах - створення таких офісів по усій країні, що забезпечить розуміння проблем бізнесу і швидке реагування, зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд докладатиме зусиль для ліквідації тиску контролюючих органів на бізнес. Окремо він підкреслив, що Уряд є нетерпимим до корупції та не прикриватиме жодних її проявів.

"Ми готові підтримувати, не заважати і створювати вам нормальні умови. Дуже хотілося б щоб ви розвивалися. Будете успішними ви - буде успішною Україна", - наголосив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр обговорив із представниками СУП нагальні проблеми підприємців та пропозиції представників бізнесу щодо їх подолання. Співрозмовники окреслили головні завдання, які мають бути здійснені для полегшення ведення бізнесу в країні, серед них: дерегуляція, боротьба з тіньовим сектором економіки, підтримка національного виробника, шляхи просування українського експорту, а також проведення податкової реформи та реформи митної служби. У цьому контексті Володимир Гройсман поінформував про плани Уряду щодо реформування української митниці.

Обговорюючи необхідні заходи у сфері будівельної галузі, представники бізнесу наголосили на необхідності підвищення інвестиційної привабливості, зміни застарілих норм та вимог. Учасники зустрічі домовилися спільно провести роботу щодо удосконалення державних будівельних норм.

Прем’єр-міністр запросив представників бізнесу до співпраці та висуненні пропозицій щодо вирішення проблем. "Уряд налаштований на відкритий діалог, на розуміння питань, що хвилюють бізнес", - запевнив Володимир Гройсман.

Серед  представників Спілки українських підприємців, які взяли участь у зустрічі, були: виконавчий директор Спілки Катерина Глазкова, Голова наглядової ради торговельної мережі "Космо" Сергій Бартощук, генеральний директор ТОВ "Три ведмедя" Дмитро Ушмаєв, президент ТОВ "МТІ" Володимир Цой, генеральний директор ТОВ "Мідленд Девелопмент Україна" Олена Шуляк, президент "Фармпланета" Валерій Кондрук, генеральний директор ТОВ "ТММ" Микола Толмачов, керуючий партнер ТОВ "Бейкер Тіллі Україна" Олександр Почкун.

 

версія для друку