українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із представниками компанії Unilever плани щодо подальшого інвестування в Україні
01.07.2016 | 10:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із представниками компанії Unilever, під час якої співрозмовники обговорили плани щодо подальшого інвестування та роботи компанії в Україні.

1 липня 2016 року в Гостомелі відкривається її нова фабрика чайного виробництва, річна виробнича потужність якої складе 1600 тонн чаю відомих марок. "Є досвід, є розуміння того, як було, як ситуація зараз розвивається. Тим більше, мені приємно, що ви розвиваєте інвестування в Україну, створюєте нові підприємства", - зазначив Прем’єр-міністр.

Представники компанії відзначили покращення та спрощення роботи бізнесу із представниками Уряду та податковими службами.

Сторони обговорили потенціал України, шляхи поліпшення інвестиційної привабливості держави, а також перші дії Уряду у проведенні реформ.

Володимир Гройсман підкреслив важливість створення нормального бізнес-клімату в Україні для того, щоб сформувати належні умови для життя у країні. Цій меті також сприятимуть, зокрема, дерегуляція , проведення судової реформи та боротьба із корупцією, зазначив він.

"Україна зараз переживає складний період у своїй історії і потребує відповідальної позиції, відповідальної влади. Є багато викликів, але я оптимістичний у тому, що ми здатні подолати ці виклики і сформувати належні умови для життя і розвитку в Україні", - заявив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку