українська російська англійська
НКЦПФР затвердила зміни до Положення про провадження депозитарної діяльності
01.07.2016 | 12:25
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на засіданні, яке відбулося 30 червня 2016 року, затвердила Зміни до Положення про провадження депозитарної діяльності.

Документ розроблений у зв’язку зі змінами в законодавстві, зокрема, у механізмі виконання Фондом гарантування вкладів фізичних осіб своїх повноважень, встановлених законом, а саме права ФГВФО розпоряджатися акціями неплатоспроможного банку, а також змінами законодавства, пов’язаними з реєстрацією юридичних осіб.

Проект змін до Положення був схвалений Комісією 28 квітня поточного року та опублікований на веб-сайті Комісії. До проекту під час оприлюднення надійшли зауваження та пропозиції ПАТ «Національний депозитарій України», які опрацьовані та враховані. Проект погоджений Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України без зауважень.

Найближчим часом затверджені Зміни до Положення про провадження депозитарної діяльності будуть направлені на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

версія для друку