українська російська англійська
Міністерство закордонних справ України розпочинає іміджевий проект до 25-ї річниці Незалежності України
01.07.2016 | 12:36
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Міністерство закордонних справ України розпочинає іміджевий проект до 25-ї річниці Незалежності України та запрошує усіх бажаючих взяти участь у відеоквесті до цієї знаменної дати.

Попереду найяскравіші дні літа – сезон відпусток та подорожей. Знімайте відео з найкрасивіших та неординарних місць України, беріть участь у конкурсі, отримайте можливість на весь світ привітати Україну з днем народження та разом з МЗС створити інтерактивний туристичний путівник маловідомими місцями нашої Батьківщини.

Для участі у конкурсі потрібно:

¾                  мати власний акаунт в Instagram;

¾                  підписатися на офіційну сторінку МЗС України в Instagram (www.instagram.com/mfa_ukraine/);

¾                  зняти 15-секундне відео з краєвидом місця, про яке Ви хотіли б розказати;

¾                  розмістити відео на Вашому акаунті в Instagram з назвою та описом місця, додати хештег #ThisIsUkraine та відмітку @mfa_ukraine.

 

Головна умова конкурсу – показати унікальні місця України. Фото та відео загальновідомих туристичних об’єктів автоматично не будуть враховуватися при відборі.

На завершення конкурсу буде відібрано 25 найкращих відео для створення інтерактивного туристичного путівника маловідомими місцями України, які варто відвідати. Крім того, переможці отримають можливість взяти участь у офіційних заходах культурної дипломатії МЗС.

У День Незалежності України МЗС презентує результати проекту на своїх офіційних сторінках в соціальних мережах.

Привітаймо Україну разом!

Конкурс триватиме з 1 липня до 20 серпня.

 

версія для друку