українська російська англійська
Володимир Гройсман: Маємо орієнтуватися на реальний стан життя людей, а не на оптимістичні макроекономічні прогнози
01.07.2016 | 12:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прогноз щодо економічного і соціального розвитку України на 2017-2019 роки є оптимістичним і має слугувати орієнтиром для організації роботи щодо розбудови національної економіки та покращення життя людей. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у п’ятницю, 1 липня.

"Прогноз - це все дуже добре. Але хочу підкреслити, що ми маємо орієнтуватися на швидке зростання, але маємо не відриватися від реального життя. Індекси, збільшення реальної заробітної плати на 5% - це все нормально, але цього не достатньо, щоб люди могли впевнено себе відчувати. Тому дуже важливо, щоб ми про це не забували. Про це треба постійно пам'ятати, як живуть люди, в яких реальних умовах. Треба  працювати на те, щоб збільшувати реальну оплату праці", - заявив Володимир Гройсман під час засідання.

Згідно з порядком денним, одним з перших питань у п’ятницю Уряд розглянув питання про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки.

"Макроекономічний прогноз є оптимістичним. Але, я думаю, що треба, з одного боку, бачити оптимістичний прогноз, але не відриватися від життя і розуміти, що ситуація в країні залишається дуже непростою і складною. Прогноз - це той орієнтир, який ми маємо для того, щоби організовувати у тому числі нашу роботу", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зауважив, що основним завдання роботи Уряду є створення належних умов для розвитку національної економіки. "Все, що ми робимо, має спиратися на реальне економічне зростання, на дохідну частину національного бюджету, на ефективне використання ресурсів", - зауважив він.

 

версія для друку