українська російська англійська
Уряд на наступному засіданні розгляне стратегію розвитку гідроенергетики на 10 років, що дозволить збільшити її потенціал майже удвічі
01.07.2016 | 16:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

На наступному засіданні Уряд розгляне стратегію розвитку гідроенергетики на найближчі 10 років, що дозволить збільшити її питому вагу у балансі виробленої електроенергії в Україні майже удвічі. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у п’ятницю, 1 липня.

"На наступному Уряді ми маємо затвердити стратегію розвитку гідроенергетики на найближчі 10 років, сформувати цей план дій - і вперед. Кожен рік ми маємо збільшувати обсяги виробництва такої енергії", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зазначив, що потенціал зростання питомої ваги гідроелектроенергїї у балансі вироблення електроенергії становить з 8,6% до 15,5%. "Ми удвічі можемо збільшити виробництво електричної енергії від гідроенергетики", - зазначив Володимир Гройсман.

Також значний потенціал мають альтернативні джерела енергії, що є недостатньо розвиненою галуззю в Україні. Питома вага виробленої нею електроенергії може становити до 10%, зауважив Прем'єр-міністр.

Крім того, близько 55% електричної енергії виробляє атомна енергетика, зазначив він. "Тобто 80% ми можемо робити енергії в Україні достатньо недорогої, якісної і безпечної", - заявив Володимир Гройсман.

Розвиток галузей енергетики дасть можливість збільшити кількість робочих місць та отримати конкурентну ціну на електричну енергію, зазначив він. Так, лише у розвитку гідроенергетики працюють близько 14 тисяч працівників, зауважив Голова Уряду.

 

 

версія для друку