українська російська англійська
Радіостанція "Голос Донбасу" почала мовити на півдні Донецької області
02.07.2016 | 12:04
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

«В ефірі радіостанція «Голос Донбасу»!» Саме такий позивний канал з 1 липня з’явився в ефірі півдня Донецької області. І це тільки початок великої амбітної програми з відновлення радіомовлення на Донбасі.

Перший день ефіру обласного радіо розпочався великим радіомарафоном. У студії своїми міркуваннями щодо майбутнього нової радіостанції та взагалі Донеччини зі слухачами ділився творчий колектив «Голосу Донбасу». Також до ефіру приходили люди, безпосередньо причетні до створення каналу.

«Багато в кого були сумніви щодо того, чи буде звучати у східноукраїнському ефірі «Голос Донбасу». 1 липня зранку він зазвучав. Український голос українського Донбасу. Далі наше головне завдання зробити так, аби цей голос можна було безперешкодно чути на всій території Донецької області», - зазначив виконавчий директор Донецької регіональної філії НТКУ Віктор Підлісний.

Наразі обласне радіо можна слухати на частоті  67,34 МГц та на сайті телеканалу «До ТеБе» www.dotb.dn.ua. При цьому спеціалісти вже займаються переходом на FM-мовлення.

Нагадаємо, Донецьке обласне радіо не працювало понад два роки після того, як частина території регіону була окупована російськими терористичними угрупуваннями. Зусиллями Держкомтелерадіо, Мінінформполітики та Національної телекомпанії України з 1 липня цього року в ефірі прифронтового регіону зявилося радіо «Голос Донбасу». Раніше було відновлено обласне державне телебачення, яке сьогодні мовить під логотипом «До ТеБе».

 

 

версія для друку