українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України
03.07.2016 | 09:01
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дорогі товариші матроси, старшини, мічмани, офіцери,

генерали та адмірали!

Шановні ветерани Військово-Морського флоту!

 

Від імені Уряду та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Це свято мужніх, відданих службовому обов’язку і здатних на самопожертву людей, висококваліфікованих фахівців, чесних офіцерів та матросів, справжніх патріотів, які щоденною і кропіткою працею забезпечують національну безпеку, територіальну цілісність і законні інтереси України.

Приємно відзначити, що під час виконання покладених завдань Ви демонструєте відданість справі, своєму службовому обов’язку, відповідальне ставлення до військової служби, високий професіоналізм і мужність.

Україна як морська держава зробить все, щоб українські Військово-Морські Сили мали сучасне озброєння.        

Сьогодні перед Вами стоять нові завдання та жорсткі виклики. Щиро вірю, що Ви здолаєте усі перешкоди на своєму шляху. Турбота про інтереси держави, її людей надихають Вас у справі служіння народові та державі.

Нехай і надалі буде плідною Ваша нелегка, але така необхідна Україні служба, ніколи не вичерпується енергія для ініціативних пошуків, здобутків і перемог.

Бажаю Вам міцного здоров’я, життєвого благополуччя, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень, нових звершень у нелегкій і відповідальній службі! Добробуту, родинного затишку та миру Вам і Вашим рідним та близьким!

 

Прем’єр-міністр України

Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку