українська російська англійська
Андрій Рева: Ресурсів для адміністративного стримування зростання тарифів немає
02.07.2016 | 14:04
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Обмеженість фінансових ресурсів в Україні не дозволяє стримувати зростання тарифів на комунальні послуги. Про це в телеефірі сказав Міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Проблема нашої країни не в тому, що тарифи високі, а в тому, що люди бідні. Хіба люди стали бідними в останні три місяці?" - задає риторичне запитання Андрій Рева. - Я не хочу ні на кого показувати пальцем, але причиною сьогоднішнього зубожіння людей є соціально–економічна політика в країні, що проводилася протягом усіх останніх 25 років. Треба кардинально змінити підходи до соціальної політики – перестати воювати з тарифами”.

Як вважає Міністр, якщо влада й надалі буде йти шляхом стримування тарифів адміністративно, то ми опинимося в „анекдотичній” ситуації: "Тату кидайте торгувати, нічим здачу давати"...

„Зараз ми підійшли до ситуації, коли в країні просто немає ресурсу для стримування тарифів, - резюмує Міністр соціальної політики. - Не дарма ж усі попередні українські уряди вели перемовини з МВФ. І сьогодні Кабінет Міністрів повинен кардинально змінити підходи до соціальної політики. Підвищення тарифів – крок далеко не популярний. Він не може подобатися жодній людині в Україні, так само, як він не подобається й урядовцям, але це - вимушений крок”.

 

 

версія для друку