українська російська англійська
Представники цивільно-військового співробітництва ЗСУ поділилися досвідом з литовськими колегами
02.07.2016 | 16:29
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Вільнюсі, на запрошення Об’єднаного штабу Збройних сил Литовської Республіки, відбулася зустріч начальника Управління цивільно-військового співробітництва ЗС України полковника Олексія Ноздрачова з представниками цивільно-військового співробітництва ЗС Литви.

В ході зустрічі полковник Олексій Ноздрачов ознайомив литовських військових з досвідом, отриманим військовослужбовцями ЗС України у сфері цивільно-військового співробітництва під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Полковник Олексій Ноздрачов розповів про структуру, завдання та можливості українських підрозділів цивільно-військового співробітництва (CIMIC - Civil-Military Cooperation), а також особливості їх застосування. В ході виступу литовські військові цікавились та запитували про особливості використання підрозділів СІМІС під час проведення АТО, а також жваво дискутували про спільні та відмінні риси підрозділів ЦВС двох держав.

Також начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗС України відвідав поранених українських захисників, які проходять лікування у Військовому реабілітаційному центрі у Литві. Він вручив хлопцям відзнаки від “Фонду оборони країни”, а персоналу центру – подяки від українського військового керівництва.

 

версія для друку