українська російська англійська
Ми розпочали масштабну реформу, покликану відродити бойовий потенціал та посилити могутність ВМС, - Степан Полторак
03.07.2016 | 10:11
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак привітав військовослужбовців, працівників і ветеранів флоту з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України, який відзначається сьогодні, 3 липня.

“Український флот є невід’ємною частиною вітчизняних Збройних Сил, а військовослужбовці-моряки з перших днів антитерористичної операції приєдналися до угрупування Збройних Сил України на сході. Понад 5 тисяч військовослужбовців, у тому числі й мобілізованих, з підрозділів ВМС брали участь в АТО. За виявлені мужність та героїзм 154 військовослужбовці українських ВМС відзначені державними нагородами, ще понад 750 – відзнаками та цінними подарунками Міністерства оборони України”, – зазначає Міністр оборони України.

“Ми розпочали масштабну реформу, покликану відродити бойовий потенціал та посилити могутність вітчизняного флоту”, – наголосив генерал армії України Степан Полторак. Він підкреслив, що пріоритетним залишається вирішення нагальних питань, зокрема розвитку інфраструктури базування ВМС, вирішення соціально-побутових питань військовослужбовців і членів їхніх сімей.

“Цього року на будівництво штабу Військово-Морських Сил виділено 100 мільйонів гривень, а також заплановано модернізацію флоту, в тому числі фрегата Гетьман Сагайдачний. Флот вже поповнили два новозбудовані малі броньовані артилерійські катери, ще чотири – закладені на стапелях. І це тільки початок, попереду велика робота з відновлення і подальшого будівництва флоту”, – підкреслив Міністр оборони.

Керівник вітчизняного оборонного відомства висловив упевненість, що Військово-Морські Сили, послідовно йдучи шляхом реформування, опановуючи стандарти флотів провідних країн світу, підвищать рівень боєздатності і професійної майстерності.

“Україна була, є і буде морською державою! Українському флоту бути, і бути йому – сучасним та ефективним!” – наголосив генерал армії України Степан Полторак.

Міністр оборони України побажав військовослужбовцям, працівникам і ветеранам флоту, їхнім родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, наснаги і оптимізму, нових звершень в ім’я миру та процвітання України.

 

версія для друку