українська російська англійська
Степан Полторак взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Військово-Морських Сил ЗС України та привітав військових моряків
03.07.2016 | 12:23
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 3 липня, у місті Одеса розпочалися урочистості з нагоди святкування Дня Військово-Морських Сил ЗС України.

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у проведенні ритуалу підняття Військово-Морського Прапору ЗС України та прапорів розцвічування на кораблях з нагоди Дня ВМС України та привітав військових моряків з святом.

«Вітаю з Днем Військово-Морських Сил ЗС України! України є, була й буде морською державою! Українському флоту бути, і бути йому сучасним та ефективним. Ми розпочали масштабну реформу, покликану відродити бойовий потенціал та посилити могутність вітчизняного флоту», – сказав, звертаючись до військових моряків, глава вітчизняного оборонного відомства.

Міністр оборони України Степан Полторак, виконуючий обов’язки командувача Військово-Морських Сил ЗС України генерал-лейтенант Ігор Воронченко, почесні гості, особовий склад вітчизняних ВМС вшанували пам’ять загиблих під час несення служби військових та цивільних моряків та поклали на воду вінки квітів.

«Ми завжди пам’ятатимемо наших героїв, які віддали життя за рідну державу, за Україну!» – сказав генерал армії України Степан Полторак.

До участі в заходах з нагоди Дня ВМС ЗС України залучено 15 бойових кораблів, катерів та суден забезпечення.  

 

 

версія для друку