українська російська англійська
Остап Семерак: Ми повинні поставити лічильники на кожній точці викидів
04.07.2016 | 10:30
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Збереження природнього навколишнього середовища вже давно стало трендом сучасної світової економіки, який має запрацювати і в Україні. Про це Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак заявив у телеефірі.

«Зверніть увагу на політику Президента Литовської Республіки Далі Грибаускайте, Президента США Барака Обаму чи на канцлера Федеративної Республіки Німеччини Ангелу Меркель – усі вони постійно наголошують, на необхідності заощадження природних ресурсів, збереження клімату та довкілля», - розповів Остап Семерак.

Міністр розкритикував позицію направлення на «виживання» коштів, заощаджених від відтермінування запровадження природоохоронних технологій в Україні.

«Природа – не Світовий банк, вона не може відстрочити виплати по кредитах і буде нараховувати штрафи. Тому ми повинні поставити лічильники викидів на кожній точці викидів та створити систему економічних стимулів для підприємців, які інвестують в обладнання, направлені на зменшення викидів. Це капіталомісткий процес і просувається повільно, але український бізнес має навчитися розвиватися, дбаючи і про довкілля», - зазначив Остап Семерак.

 

версія для друку