українська російська англійська
Держприкордонслужба інформує про блокування доріг поблизу пунктів пропуску на українсько-польському кордоні
04.07.2016 | 13:07
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

З сьогоднішнього дня польською стороною тимчасово призупинено малий прикордонний рух між Україною та Польщею. Громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон лише на загальних підставах та документах, визначених польською стороною (паспортні документи та віза).

Обмеження щодо пропуску є тимчасовими і триватимуть упродовж місяця. Це пов’язано з посиленням заходів безпеки під час приїзду до Польщі Понтифіка, Саміту НАТО у Варшаві і Світовими днями молоді у Кракові. Заходи посиленого прикордонного контролю польською стороною проводяться також і  на кордонах з Німеччиною та Чехією.

Наразі у пунктах пропуску на українсько-польському кордоні скупчення транспортних засобів не спостерігається.

В той же час сьогодні вранці близько 30 чоловік неподалік від пунктів пропуску "Шегині", "Грушів" та "Рава-Руська" перекрили рух автотранспорту. Наразі ситуація спокійна та контрольована. Зараз з мітингувальниками працюють представники Національної поліції.

З метою мінімізації можливого зростання напруженості на кордоні з Республікою Польща, Державною прикордонною службою України організовано і проводиться  комплекс інформативних та превентивних заходів. За ініціативи Держприкордонслужби створено міжвідомчі штаби, спільно із представниками місцевої влади проводиться роз’яснювальна робота серед мешканців прикордоння, а також уточнено порядок взаємодії з правоохоронними органами, контрольними службами у разі ускладнення обстановки.

Подорожуючих просимо врахувати інформацію про блокування доріг поблизу пунктів пропуску під час планування поїздок за кордон. 

 

 

версія для друку