українська російська англійська
Український телеканал UA|TV збільшив покриття в Молдові
04.07.2016 | 15:16
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Телеканал іномовлення України UA|TV , що є частиною Мультимедійної платформи іномовлення України  (МПІУ), став доступним для абонементів аналогових кабельних мереж компаній SRL "Megatrafic" в Болгарії: (м. Кишинів), SRL "TeleLuci" (м. Орхей), SRL "VTV Media" (м. Вулканешти), SRL "BasDigital" (м. Бесарабка), SRL "Teleghium" (м. ЧадирЛунга), SRL "5TV" (м. Комрат), SRL "Maximarin" (м. Твардіца), SRL "DolmarImpex" (с. Мінжир).

Про нові включення телеканалу UA|TV, в кабельні мережі Молдови, повідомила патрональна асоціація телерадіомовників Республіки Молдова (http://www.moldtv.com/), яка є офіційним партнером і дистриб’ютором МПІУ.

Зазначимо, раніше телеканал UA|TV з’явився в кабельній мережі компанії SRL “Arax-Impex” (м. Кишинів) (http://www.arax.md/ro/person/television/channels/).

Наразі UA|TV вже  мовить в  Естонії, Азербайджані, Польщі, Данії, Ізраїлі, Грузії, Латвії тощо.

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

 

 

версія для друку