українська російська англійська
Відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з начальником Генерального штабу Збройних сил Грузії Вахтангом Капанадзе
04.07.2016 | 17:15
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з начальником Генерального штабу Збройних сил Грузії генерал-майором Вахтангом Капанадзе.

У ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо політики, що проводить Російська Федерація в Україні та Грузії, та в цілому у світі.

Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак подякував народу Грузії за усебічну підтримку українського народу.

«Грузія однією з перших відгукнулася на складну ситуацію в Україні, засудила анексію Криму, та й зараз на усіх міжнародних аренах висловлює політичну підтримку нашій державі, — наголосив Міністр оборони України. – Головне для нас поглиблювати відносини між двома оборонними відомствами та виступати зі спільною позицією, адже і Україна, і Грузія - це своєрідний пояс безпеки для європейських країн».

Також генерал армії України Степан Полторак наголосив на важливості обміну досвідом, особливо в контексті нових знань, що набуло українське військо у ході бойових дій на сході України.

У свою чергу начальник Генерального штабу Збройних сил Грузії позитивно оцінив реформи, які впроваджуються в Збройних Силах України.

«Ми пильно спостерігаємо за усіма змінами, які відбуваються в Україні та розуміємо, як складно проводити реформи, особливо враховуючи те, що одночасно українське військо задіяне у бойовому конфлікті. За короткий термін вам вдалося досягти перших позитивних результатів», — сказав генерал-майор Вахтанг Капанадзе.

версія для друку