українська російська англійська
Міністр інфраструктури проінспектував потяг "Київ - Миколаїв - Херсон"
05.07.2016 | 11:00
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Укрзалізниця на літній період запустила потяг сполученням Київ – Миколаїв – Херсон. Міністр інфраструктури України Володимир Омелян разом із Першим заступником Євгеном Кравцовим та керівником Укрзалізниці проінспектували потяг перед його відправкою у перший рейс. Це поїзд категорії "Інтерсіті", він не новий, але повністю відремонтований та достатньо комфортний.

«Ми запускаємо потяг «Київ – Миколаїв – Херсон». Це якісний Інтерсіті, відреставрований в українських депо. Найближчим часом буде доданий вагон-ресторан. Я сподіваюсь, що пасажири оцінять зручності прямого сполучення. Фактично, ми запускаємо швидкісне сполучення по всій Україні», - зазначив Володимир Омелян. Міністр також підкреслив, що наразі цей потяг призначено на літній період, але якщо у пасажирів буде попит, він може стати постійним.

Після відправлення потягу Міністр разом з Євгеном Кравцовим та Войцехом Бальчуном проінспектували ще два випадкових потяги Південної та Західної залізниці, які якраз перебували на платформах вокзалу Київ-Пасажирський.

Новий швидкісний поїзд Інтерсіті №765/766 «Київ-Миколаїв-Херсон» курсуватиме щоденно. Подорож з Херсона до Києва триватиме 7 годин 10 хв., а з Миколаєва – 6 годин 30 хв.

 

версія для друку