українська російська англійська
Володимир Кістіон: Нинішній Уряд - це Уряд професіоналів
05.07.2016 | 17:44
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон в ефірі телеканалу NewsOne заявив, що всі члени нинішнього Кабінету Міністрів ще перед призначенням готові були брати на себе відповідальність за рішення, які необхідні для розвитку України.

«Якби члени Уряду, і я особисто, не були би готові брати на себе відповідальність, і розуміти, що не завжди ті рішення, які потрібно приймати для перспективи розвитку нашої держави, будуть популярні, то потрібно було б не йти. Ми досить чітко уявляли, що ситуація в країні непроста, і нам потрібно буде приймати непрості, болючі рішення», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Він додав, що ці рішення свого часу принесуть позитивні результати.

«Ми чітко розуміємо, що ці рішення дадуть можливість через відповідний період досягнути позитивного результату і, в першу чергу, це рівень життя наших мешканців», - наголосив Володимир Кістіон.

На прохання охарактеризувати нинішній Кабінет Міністрів Володимир Кістіон назвав його Урядом професіоналів.

«Досить багато професіоналів працюють на даний час у новому Уряді. Я би сказав, що це Уряд професійних посадовців, які готові приймати непопулярні рішення, які потрібні для держави», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

версія для друку