українська російська англійська
Пріоритети співробітництва України з Альянсом на 2016-2017 роки чітко визначені у Робочому плані Військового комітету Україна - НАТО
05.07.2016 | 18:28
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Основною метою співробітництва України з НАТО в сучасних умовах є нарощування оперативних спроможностей ЗС України, досягнення взаємосумісності зі збройними силами держав-членів НАТО. Про це сьогодні, 5 липня, на брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони України повідомив начальник Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Леонід Голопатюк.

Також важливою складовою є обмін досвідом та адаптація до нових викликів і загроз у сфері оборони і безпеки. Відповідні пріоритети співробітництва України з Північноатлантичним альянсом на 2016-2017 роки чітко визначені у Робочому плані Військового комітету Україна – НАТО.

Ключовими напрямками співпраці України з НАТО, а також двостороннього співробітництва з країнами-членами Альянсу є подальший розвиток системи управління та зв’язку ЗС України; поетапна адаптація ЗС України до стандартів НАТО; подальший розвиток в ЗС України систем матеріально-технічного, медичного, тилового забезпечення та впровадження основ інтегрованої системи логістики; удосконалення системи бойової підготовки Збройних Сил України; розвиток Сил спеціальних операцій ЗС України на основі доктрин, концепцій та стандартів НАТО; відновлення спроможностей ВМС ЗС України.

 

версія для друку