українська російська англійська
Павло Розенко: Уряд очікує на розгляд Парламентом більше 20 невідкладних реформаторських законопроектів
06.07.2016 | 11:27
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Блокування роботи Верховної Ради України є неконструктивним і непродуктивним, зважаючи на непросту економічну ситуацію в країні. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Уряд і все суспільство сподіваються на те, що Верховна Рада буде працювати. Ми багато говоримо про те, що країні потрібні реформи, але без Парламенту реформи проводити неможливо, тому що реформи – це, зокрема, зміни до чинного законодавства», - сказав він.

Павло Розенко підкреслив, що Уряд готовий до будь-яких розмов із депутатами, до створення будь-яких комісій. «Ми готові говорити з депутатами і слухати їх. Але певними політичними силами, очевидно, ставиться зовсім інша мета – дестабілізувати роботу Парламенту і піти на дострокові вибори», - зазначив він.

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що у Верховній Раді ще в минулому році була створена комісія щодо дослідження тарифів. «Верховна Рада сьогодні має всі механізми і для дослідження тарифів, і для діалогу з Урядом.  Але, повірте, вони не хочуть нічого слухати про тарифи – у них інша мета».

Павло Розенко наголосив, що блокувати роботу Парламенту у непростій економічній ситуації  неконструктивно і непродуктивно. «Від цього пенсії, зарплати і рівень соціального захисту наших співгромадян не підвищаться. Урядом внесено до Верховної Ради понад 20 невідкладних законопроектів, які сьогодні ми просимо розглянути і прийняти. У тому числі вони стосуються реформування соціальної сфери, і спрямовані на покращення якості і підвищення рівня життя  громадян», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

«Зокрема, Уряд вніс питання про нову концепцію пенсійної реформи. Ми пропонуємо нарешті запровадити трирівневу систему пенсійного забезпечення, з наступного року запровадити накопичувальну пенсійну систему. Це один із тих реформаторських законопроектів, який відкриває новому поколінню українців нові можливості щодо підвищення своїх статків після виходу на пенсію», - додав Павло Розенко.

 

версія для друку