українська російська англійська
Уряд ініціюватиме перегляд формули розрахунку вартості електроенергії, - Павло Розенко
06.07.2016 | 12:20
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У Кабінету Міністрів України є надзвичайно багато питань до формули розрахунку вартості електроенергії, затвердженої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Ми не розуміємо яким чином запроваджена формула «Роттердам плюс». Аргументів щодо її застосування ми не бачимо. Ціну на біржі Роттердаму ще можна якось зрозуміти, але чому потрібно платити за фізичну поставку з Роттердаму вугілля, яке купується в Україні абсолютно незрозуміло», - сказав він, додавши, що Уряд буде ініціювати перегляд цієї формули і вже звертався до НКРЕКП з цього приводу.

Павло Розенко наголосив, що електроенергія має бути альтернативою використанню газу, тому її вартість повинна знизитися. «Я вважаю, що в процесі неминучого підняття ціни на газ, ціна на електроенергію має бути нижчою. У людей має бути альтернатива газу. Думаю, що спільно з НКРЕКП ми прийдемо до спільного знаменника», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку