українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із представниками профспілкових організацій актуальні питання соціального захисту населення в умовах встановлення ринкової ціни на газ
06.07.2016 | 12:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман спільно із Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою у середу зустрівся із представниками профспілкових організацій, які взяли участь у марші протесту профспілок.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання соціального захисту населення в умовах встановлення ринкової ціни на газ, а також дії Уряду щодо розвитку національної економіки.

Володимир Гройсман зазначив, що головний пріоритет Уряду – досягнення макроекономічної стабільності та забезпечення економічного розвитку країни. Він зауважив, що показником високого рівня економіки є якість життя людей та рівень заробітних плат громадян. Таким чином, перед Урядом та профспілками стоять спільні завдання, наголосив він.

"Ми хочемо усі, щоб Україна була економічно сильною, щоб економіка демонструвала зростання, щоб заробітна плата була прозорою і такою, за яку можна жити, - заявив він. - Ми з вами є абсолютними однодумцями".

Прем'єр-міністр запевнив, що Уряд налаштований на те, щоб "створити реальну основу" для економічного зростання.

"Головний пріоритет Уряду – макроекономічна стабільність, у тому числі через непопулярні заходи. І друга позиція, яка є надзвичайно важлива, – розробити економічний розвиток нашої країни, нарешті поставити крапку у популізмі, обіцянні того, що не буде відбуватися, а реальними речами, почати змінювати ситуацію", - зазначив він.

Учасники зустрічі  також обговорили питання ціноутворення на газ в Україні.  Голова Уряду поінформував представників профспілок, що встановлена в Україні ринкова ціна на газ стимулюватиме енергозбереження в країні, розвиток видобутку українського газу та подолання корупції у газовій сфері. Так, втрати Державного бюджету через існування різних цін на газ сягнули 53 млрд доларів, повідомив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр поінформував співрозмовників про дії Уряду у напрямку енергоефективності. Так, Уряд затверджує стратегію гідроенергетики, у 2017 році розпочне роботу Фонд енергоефективності України. Це стимулюватиме створення нових робочих місць, зауважив він.

Володимир Гройсман зазначив, що держава через систему субсидій надасть адресну соціальну допомогу тим громадянам, які її потребуватимуть, підкреслив Голова Уряду. Соціальна підтримка залежить від доходу людини.

Разом з тим, головне завдання Уряду – підняти заробітну плату громадян, реформувати систему оплату праці в Україні. Восени Уряд запропонує українському Парламенту варіант забезпечення справедливої системи нарахування оплати праці, що буде розроблений спільно з профспілками, наголосив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку