українська російська англійська
Прем'єр-міністр України представив звіт Уряду за ІІ квартал 2016 року
06.07.2016 | 13:01
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду у середу, 6 липня, представив Звіт Уряду України за ІІ квартал 2016 року.

За його словами, за 2,5 місяці з моменту формування Уряду 14 квітня вдалося досягти позитивних зрушень в економіці та подоланні кризи у країні. Уряд прийняв антикризовий план – План першочергових дій Уряду – та представляє сьогодні проміжний щоквартальний звіт.

"Ми маємо сьогодні позитивні сигнали щодо розвитку і національної економіки, і стабілізації ситуації, в тому числі національної валюти. Це добрі сигнали, але треба розуміти, що ці сигнали треба підсилювати, щоб зростання було більшим, щоб люди його відчували, щоб ситуація змінювалася у кращий бік і ми могли забезпечити макроекономічну стабільність", - заявив Володимир Гройсман.

Звіт сформовано на підставі роботи усіх міністерств Кабінету Міністрів України, зазначив він.

Прем'єр-міністр підкреслив важливість, щоб кожен орган влади усіх рівнів в Україні щонайменше один раз на квартал представляв звіт про діяльність установи, наявні проблеми та майбутні плани. "Це буде дуже важливо, щоб побудувати якісний діалог не з політиканами і популістами, а з громадянським суспільством і людьми", - наголосив він.

Володимир Гройсман підкреслив, що стратегічна мета Уряду – забезпечення сталого зростання економіки України та підвищення рівня і якості життя людей.

"Політика Уряду буде абсолютно реалістичною. Ми - антипопулісти. Ми не будемо приймати жодних рішень, які будуть шкодити українській державі, державності і людям. Ми не сприймаємо жодної популістської риторики", - підкреслив Голова Уряду.

 

 

Документи:
Звіт Уряду України за ІІ кв. 2016 року
версія для друку