українська російська англійська
Напрями, за якими готуються фахівці у Житомирському військовому інституті, надзвичайно потрібні країні, - Степан Полторак
06.07.2016 | 15:16
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Напрями, за якими готуються фахівці у Житомирському військовому інституті, надзвичайно потрібні країні. На цьому сьогодні, 6 липня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час робочої поїздки до Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова.

Під час зустрічі з особовим складом навчального закладу глава оборонного відомства представив науково-педагогічному складу та курсантам нового керівника вишу – генерал-майора Олександра Левченка. Міністр оборони також подякував попередньому начальнику вишу генерал-майору Юрію Данику за плідну роботу.

«Ми поставили перед собою амбітні плани і завдання щодо завершення реформування оборонного відомства до 2020 року. Це буде надзвичайно складно, але ворог не дає нам іншої можливості та часу. Нам все необхідно робити дуже швидко і головне – не робити помилок», – зауважив генерал армії України Степан Полторак.

За його словами, дорожньою картою реформ є Стратегічний оборонний бюлетень, згідно з положеннями якого вже почали виконувати завдання щодо реформування Міністерства оборони України. Одним із стратегічних завдань є професіоналізація армії, і починати цей процес потрібно саме з навчальних закладів.

«Нам необхідно змінювати підходи до навчання офіцерів, адже саме від підготовки офіцера залежить виконання завдань солдатами на полі бою, а також життя та здоров’я ввіреного особового складу. Тому я сьогодні прибув до Житомира, щоб визначити завдання керівництву військового інституту, з вимогою використання наявної навчально-матеріальної бази вишу у повній мірі. Ми маємо розширити можливості щодо підготовки кваліфікованих офіцерів для Збройних Сил України. Тим більше, що напрями, за якими тут готуються фахівці, – надзвичайно потрібні державі. Я переконаний, що новий начальник інституту докладе усіх зусиль, аби це завдання виконати», – наголосив під час спілкування з журналістами генерал армії України Степан Полторак. 

Також Міністр оборони України зауважив, що на його думку, на вищі керівні посади у військових вишах мають призначатися офіцери, які мають бойовий досвід та досвід проходження служби у військах.

версія для друку