українська російська англійська
Кожного дня військові лікарі виконують надзвичайно важку роботу - рятують життя наших поранених, - Міністр оборони
06.07.2016 | 15:54
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Кожного дня військові лікарі виконують надзвичайно важку роботу – рятують життя наших поранених. На  цьому сьогодні, 6 липня, наголосив Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак під час перебування у Житомирському військовому госпіталі, де він поспілкувався із медичним персоналом закладу та подякував військовим медикам за службу.

«Військові – це люди, які захищають країну та втрачають своє здоров’я на полі бою. Лікарі ж борються за життя та здоров’я наших бійців, які отримали поранення на фронті. Між військовими та лікарями багато спільного. Бути військовим лікарем – подвійна відповідальність. Ви всі бачили, що відбувається на передовій лінії фронту на власні очі, адже неодноразово були там. Кожного дня ви виконуєте надзвичайно важку роботу – рятуєте життя наших поранених. Я приїхав сюди, щоб подякувати вам за службу», – підкреслив Степан Полторак.

«Цього року у Житомирському військовому шпиталі пройшли лікування 6 тисяч військовослужбовців, із них 5 тисяч – учасників АТО на Сході країни. Усім ви допомагали фахово, бо ви – справжні професіонали своєї справи. Переконаний, що і у подальшому ви служитимете з бажанням щодня допомагати нашим воїнам», – наголосив, звертаючись до військових медиків, Міністр оборони України. 

Під час заходу Степан Полторак нагородив відомчими нагородами та відзнаками військових медиків та бійців поранених у ході проведення антитерористичної операції.

версія для друку