українська російська англійська
Степан Кубів закликав Норвегію посилити тиск на Російську Федерацію через незаконні обмеження щодо транзиту товарів з території України
06.07.2016 | 17:00
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні під час зустрічі із Міністром закордонних справ Норвегії Бьорге Бренде Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів закликав норвезьку сторону посилити тиск на Росію через невиправдані обмеження та нещодавні заборони на транзит товарів з території України до Казахстану та Киргизстану.

Крім того, сторони обговорили важливість посилення двостороннього торговельно-економічного співробітництва, зокрема у межах угоди з країнами EFTA.

“Між Україною та Норвегією існують тісні торговельно-економічні взаємини, в т.ч. у сфері комп’ютерних технологій та сфери ІТ. Ці відносини мають значний потенціал для розширення сфер взаємодії, зокрема в енергетичній сфері”, -  відзначив Степан Кубів.  

Він розповів норвезькій делегації про важливі результати реформ в Україні, відзначив успіхи щодо стабілізації національної економіки України, заходи щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності.

Норвезька сторона у свою чергу підкреслила важливість продовження реформ в Україні та висловила готовність надавати експертну консультативну допомогу з питань реформування української митниці.

Сторони погодилися, що посиленню взаємодії між Україною та Норвегією також сприятиме робота українсько-норвезької міжурядової комісії з економічного співробітництва, установче засідання якої заплановане на 26-27 вересня 2016 року.

 

 

версія для друку