українська російська англійська
За шість місяців 2016 року Держфінінспекція в Полтавській області забезпечила відшкодування втрат на понад 39 млн грн
08.07.2016 | 10:44
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня – червня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 39,1 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 65 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та за результатами участі працівників інспекції в перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 29 досудових розслідувань, вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення і складено 4 протоколи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

У 85 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено фінансові порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

За допущені фінансові порушення 289 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 84 – до дисциплінарної та матеріальної, 11 осіб звільнено з посад.

 

версія для друку