українська російська англійська
На Львівщині завершилися українсько-американські військові навчання "Репід Трайдент-2016" за участю 1800 офіцерів та солдатів із 13 країн світу
08.07.2016 | 14:16
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 8 липня, на Львівщині завершилося українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2016». На стадіоні військового містечка «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ востаннє вишикувалися підрозділи країн-учасниць. Цьогорічний «Репід Трайдент» поєднав понад 1800 офіцерів та солдатів із 13 країн світу.

В урочистій обстановці військовослужбовці ВДВ та морської піхоти ЗС України, американські солдати під Державні Гімни обох країн спустили зі щоглів Прапори України та США.

Співкерівник навчання з української сторони полковник Едуард Москальов та з американськоїполковник армії США Нік Дусіч, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук звернулися до учасників навчання та зазначили, що присутність на цих навчаннях військовослужбовців із понад десяти країн свідчить про підтримку України на її шляху до свободи і демократії. Вони висловили впевненість у тому, що виконуючи різноманітні спільні завдання, військовослужбовці 13 країн отримали можливість навчати один одного та обмінювалися знаннями і бойовим досвідом. Ці два тижні навчання дали учасникам безцінний досвід та створили основу для продовження майбутньої міцної співпраці.

Кожен з учасників багатонаціональних маневрів отримав іменний сертифікат. Також відбулися нагородження військовослужбовців України, США та країн-учасниць, обмін сувенірами та фотографування.

 

версія для друку