українська російська англійська
Володимир Гройсман: Система субсидій захистить громадянин України у зв'язку із запровадженням ринкової ціни на газ, усупереч залякуванням популістів
08.07.2016 | 14:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Завдяки адресній системі субсидій держава захистить громадян, які потребуватимуть цієї допомоги, у зв’язку із запровадженням ринкової ціни на газ, усупереч міфам та залякуванням населення популістами. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами у Верховній Раді України у п’ятницю.

"Ми розуміємо, які кроки робимо. Ми захистимо кожного громадянина України. І хочу підкреслити те, що популісти використовують десятки років риторику, яка залякує українське суспільство, - заявив Володимир Гройсман. - Ми повністю впевнені в тому, що система соціального захисту на даному етапі впорається абсолютно повністю для того, щоби захистити пересічного українського громадянина".

Прем'єр-міністр зауважив, що навколо питання субсидій та цін на газ населенню нав'язуються міфи про те, що "все буде погано, а громадяни не зможуть платити за новими цінами на газ". Держава заплатить за усіх, хто потребує цієї допомоги, наголосив Прем'єр-міністр.

Система соціального захисту побудована таким чином, щоб захистити саме того, хто потребує цього захисту, натомість ті громадяни, які мають великі доходи та будинки, будуть сплачувати ринкову ціну на газ, зазначив він.

"Ми хочемо дати адресну допомогу тим, хто не має можливості платити повну ціну, але це буде адресно і чесно", - зауважив Володимир Гройсман.

Голова Уряду закликав українців скористатися калькулятором соціальних субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України (http://www.kmu.gov.ua/control/calculator) .

"Візьміть поставте значення свого власного доходу, свого власного рахунку за житлово-комунальні послуги – і ви побачите, що цифра, яку вам потрібно буде сплатити, не така велика, як про неї говорять популісти, обманюючи вас, говорячи про те, що все буде дуже погано", - наголосив він.

Прем'єр-міністр запевнив, що Уряд виконає усе для того, щоби люди відчували себе забезпеченими і захищеними. "Наше завдання - боротися не за зниження тарифів, а за підвищення заробітних плат і пенсій, за те, щоби Україна споживала при підвищеній якості послуг меншу кількість тепла", - зазначив він.

 

 

версія для друку