українська російська англійська
Володимир Гройсман: Безвідповідальна політика популістів не має жодного відношення до життя країни, а має за мету лише загострити ситуацію
08.07.2016 | 16:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає поведінку окремих політичних сил безвідповідальною політикою та популізмом, який має за мету загострити ситуацію у країні та привести її до дострокових парламентських виборів. Про це він заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України, коментуючи ситуацію, що склалася у Парламенті.

"Це знавіснілий популізм. Це популізм, який ні до чого не призведе. Це бажання загострити ситуацію через безвідповідальну політику. Я думаю, що не без допомоги і підтримки зовнішніх сил – агресора", - заявив Володимир Гройсман.

За його словами, у країні немає політичної кризи – є криза політичного жанру, аналогічні ситуації повторювалися у попередні роки, зауважив він.

Володимир Гройсман зазначив, що мета популістів – завести країну до дострокових парламентських виборів для того, щоб збільшити кількість народних депутатів у своїх фракціях Парламенту.

"Кожного місяця роблять соцдослідження, потім їх публікують, показують, хто перший, хто другий. Люди займаються власним рейтингом, піаром, власним життя – в принципі, до життя країни це жодного відношення немає", - зазначив він.

Володимир Гройсман зауважив, що Кабінет Міністрів у п’ятницю прийшов на "Годину запитань до Уряду" у Верховній Раді України для того, щоб відповісти на питання народних депутатів та обговорити "питання тарифів, пояснити, що відбувається у сфері ціноутворення на газ, які були корупційні схеми, хто наживався, як працювала стара система і чому її змінюємо". Натомість "невелика кількість, кілька десятків депутатів, які вважають, що це не потрібно обговорювати, не дали можливості працювати у Верховній Раді".

"У мене склалося враження, що нам бояться задати питання. Не стільки бояться задати питання, як дехто боїться, що ми будемо давати відверті відповіді", - підкреслив він. Прем'єр-міністр наголосив, що Уряд є відкритим і публічним.

 

 

версія для друку