українська російська англійська
Розроблено проект порядку перетворення ДП "Укртелефільм" у публічне акціонерне товариство
11.07.2016 | 12:36
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 Держкомтелерадіо розробив проект порядку перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм» та проект постанови КМУ, яким має бути затверджено цей Порядок.

Необхідність розробки проекту цього нормативно-правового акту виникла після ухвалених Верховною Радою України змін до закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» щодо порядку приєднання державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм».

Відповідно до проекту постанови засновником та органом управління корпоративними правами держави у статутному капіталі товариства буде Держкомтелерадіо, який має вжити заходів щодо перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у товариство та приєднання його до публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». 

Документ оприлюднено для громадського обговорення на веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=129923&cat_id=74130

Також з метою приведення нормативно-правових актів КМУ у відповідність із Законом України № 1363-VIІI «Про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» Держкомтелерадіо підготував зміни до Постанови  № 567 «Деякі питання утворення публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Відповідний проект постанови  КМУ теж розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо для громадського обговорення. 

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=129893&cat_id=74130

 

 

 

версія для друку