українська російська англійська
Польщі цікавий український досвід із реорганізації контролюючого органу в галузі безпечності харчових продуктів
11.07.2016 | 16:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Польща зацікавлена у вивченні досвіду України в питаннях створення державного контролюючого органу з питань безпечності харчових продуктів. Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін під час зустрічі з Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим, яка відбулася в рамках підписання українсько-польської Угоди щодо виконання програми боротьби зі сказом на території України у 2016 році.

«Ми у Польщі зараз також дуже серйозно думаємо над об’єднанням контролюючих функцій у сфері безпечності харчових продуктів. Тому досвід України для нас є дуже цінним», - наголосив Посол.

За його словами, між Україною та Польщею налагоджене хороше співробітництво в різних галузях, зокрема у ветеринарії та безпечності харчів. Так, ведеться спільна робота у напрямку подолання африканської чуми свиней, сказу, про це свідчить і сьогоднішнє підписання Угоди між обома країнами.

«Потрібно і далі виходити на спільні зустрічі, обговорення проблемних питань для нашої спільної безпеки і для забезпечення інтересів господарюю суб’єктів», - зауважив Генрик Літвін.

Як зазначив Міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий, процес реформування системи державного контролю доволі складний, тому українські спеціалісти готові ділитися уже набутим досвідом. Він також наголосив, що наша країна зацікавлена у залученні польських інвестицій в агропромисловий комплекс.

За результатами заходу Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні та Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа домовилися про організацію зустрічі між фахівцями Держпродспоживслужби та польськими колегами.

 

версія для друку