українська російська англійська
Українські ВМС спільно з іноземними партнерами завершують підготовку до українсько-американського навчання "Сі Бриз-2016"
11.07.2016 | 18:06
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Військово-Морські Сили Збройних Сил України спільно з іноземними партнерами завершують підготовку до українсько-американського навчання «Сі Бриз-2016», проведення якого заплановане на 18-30 липня у північно-західній частині Чорного моря, Одеській і Миколаївській областях. Цими днями проходить остаточна перевірка готовності місць проведення заходів, техніки і озброєння, наявності запасів, уточнюються організаційні питання тощо.  

Крім того, згідно з програмою заходів, у Одесі за участі іноземних інструкторів розпочалися курси для визначених категорій особового складу українських ВМС, а саме курс з офіцерським складом з планування операцій за стандартами НАТО, який проводять представники Командно-штабного коледжу ВМС США, і курс лідерства для вищого старшинського (сержантського) складу.

Темою навчання «Сі Бриз-2016» буде планування та проведення міжнародної миротворчої операції в кризовому районі, метою – відпрацювання за стандартами провідних країн світу дій багатонаціональних штабів та сил під час планування і проведення міжнародної операції зі встановлення миру.

У Командуванні ВМС ЗС України вважають, що навчання «Сі Бриз-2016» сприятиме підвищенню рівня підготовки флотів у проведенні багатонаціональних операцій у кризових районах, поглибленню довіри між військовими моряками різних країн, а в підсумку – підтриманню миру і стабільності.

версія для друку