українська російська англійська
Більше 3,2 млн грн перерахували до бюджету полтавські землевпорядники за надання адмінпослуг
12.07.2016 | 09:44
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року територіальні органи землевпорядної служби Полтавщини надали населенню 123 749 адміністративних послуг. З них 77 593,  або 63% – на безоплатній основі. Інші 46 156 адмінпослуг  (37%) надані на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, землевпорядники Полтавської області перерахували до бюджетів 3,217 млн гривень. Найбільші надходження –  2 687 тис. грн – місцеві бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 41 480 таких документів.

Поширеною для Полтавщини є послуга з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За уточненням даних звернулись 2119 осіб. В результаті до бюджетів сплачено 372 тис. гривень.

Ще більше 200 тис. грн. отримали за проведення державної експертизи землевпорядної документації та надання інших адмінпослуг.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалися проведення державної реєстрації земельної ділянки і видачі витягу на її підтвердження (17 499) та видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (14 155). Довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями запитували 7569 громадян.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

 

версія для друку