українська російська англійська
У Києві проходить міжнародний молодіжний форум з питань безпеки YOUNGUA Security Forum 2016
12.07.2016 | 12:24
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

З 10 по 16 липня у Києві проходить міжнародний молодіжний форум з питань безпеки YOUNGUA Security Forum 2016. Організаторами заходу є Програма Професійної Підготовки Україна-НАТО при Офісі Зв'язку НАТО в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту, в партнерстві з громадською організацією “Ліга інтернів”, Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва “Альтернатива-В” та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Європейська молодь України”.

Мета форуму — це надання нових знань про глобальні виклики безпеки сучасного світу, сприяння розумінню вирішення конфліктів та налагодження діалогу, проведення дискусії з гендерних питань та питань міграції.

Молодіжний захід є платформою для обміну досвідом, знаннями та ідеями. Планується, що учасники отримають інформацію щодо міжнародних відносин, політики, безпеки та оборони, покращать розуміння реформ в Україні, політичних і культурних питань тощо.

До форуму долучилися 120 осіб із 17 країн світу, серед яких Албанія, Грузія, Іспанія, Канада, Норвегія, Польща, Сербія, Швеція та інші. До України приїхали представники міжнародних організацій, студенти, молоді науковці, журналісти та військові. До кола запрошених гостей увійшли представники штаб-квартири НАТО, посольств, науковці та професори європейських університетів.

Урочисте відкриття форуму відбулося 11 липня у приміщенні Дипломатичної академії України. З вітальними словами виступили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Посол Королівства Норвегія в Україні Ханс Петтер Мідттун, Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, голова Офісу НАТО в Україні Олександр Вінніков та керівник Програми професійної підготовки Україна — Нато Ове Уруп-Медсен.

Учасниками урочистого заходу стали заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, директор департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту Ірина Бєляєва та начальник відділу національно-патріотичного виховання Микола Ляхович.

 

версія для друку