українська російська англійська
Остап Семерак: "Законопроект 2009а-д започатковує нові екологічні стандарти бізнесу в Україні"
12.07.2016 | 14:13
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Системні реформи в охороні довкілля повинні починатися із запровадження оцінки впливу на довкілля. Про це Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив сьогодні у Верховній Раді України.

«За такими нормами живуть і розвиваються більшість європейських країн. Нарешті така практика має запрацювати і в нашій країні. Захист природнього навколишнього середовища має стати основою формування української політики та започатковує вже зараз нові екологічні стандарти для вітчизняного бізнесу», - зазначив Міністр.

Остап Семерак подякував народним депутатам за підтримку важливого реформаторського екологічного законопроекту.

«Важливо, що більшість фракцій продемонстрували спільну позицію. Парламент почув міжнародні рекомендації ЄС і вимоги екологічної громадськості. Це підтверджують 256 голосів "за" ухвалення закону. Довгі дискусії, широка роз’яснювальна робота над удосконаленням норм законопроекту дали свій результат», - зазначив Остап Семерак.

Міністр також підкреслив, що сьогодні український парламент пройшов тест на екологічну грамотність та солідарність.

«Прийняття 2009а-д – це насправді перемога всієї екологічної спільноти України, яка дає якісно новий старт екологічному природоохоронному руху в Україні», - зазначив Остап Семерак.

Нагадаємо, що 19 травня 2016 року законопроект 2009а-д було відправлено на повторне перше читання.

 

 

 

версія для друку