українська російська англійська
Завершено підготовку до ратифікації Стамбульської конвенції Ради Європи про запобігання та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні
12.07.2016 | 16:27
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні керівництво Міністерства соціальної політики на чолі із заступником Міністра з питань європейської інтеграції Сергієм Устименко взяли участь у фінальному заході проекту Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні».

За сприяння проекту Ради Європи Мінсоцполітики було підготовлено проект Закону України «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» та удосконалено проект Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

«Україна, обравши для себе шлях євроінтеграції, взяла на зобов’язання ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція), що створить платформу, яка допоможе всім, хто потребує захисту від різних форм насильства, – зазначив заступник Міністра соціальної політики Сергій Устименко. – Домашнє насильство, насильство у відношенні до жінки, до дитини чи до чоловіка не може буде вирішено особисто однією людиною, однією організацією чи структурою.

Державні та неурядові організації, повинні разом активізувати свої зусилля заради об'єднуючої мети: створити в нашій державі соціальний простір, вільний від насильства. Лише об’єднавши наші дії, ми зможемо подолати цю проблему в суспільстві», - підкреслив Сергій Устименко.

 

версія для друку