українська російська англійська
НКРЕКП провела робочу зустріч з представником Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США
12.07.2016 | 17:04
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

11 липня відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка із заступником начальника управління Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США Кевіном Пікколі.

У зустрічі також взяли участь Голова Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР) Тимур Хромаєв, Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Володимир Євдокімов та менеджер з питань енергетики Офісу економічного зростання Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Луіс Веласкез.

У рамках зустрічі були обговорені питання, пов’язані з реформуванням ринку електричної енергії України та перспективи розвитку ринку енергетичних похідних інструментів (деривативів) в Україні.

Учасники зустрічі заслухали інформацію Кевіна Пікколі щодо досвіду роботи Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США та обмінялись думками щодо можливої співпраці НКРЕКП та НКЦПФР з Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами США в процесі впровадження ринку енергетичних деривативів в Україні.

версія для друку