українська російська англійська
Володимир Гройсман вимагає жорстких підходів до представників контролюючих структур, які тиснуть на бізнес
13.07.2016 | 13:37
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд не допустить свавілля контролюючих органів та докладе зусиль для створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні. Про це заявив Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Ми будемо і захищати [бізнес], і карати тих, хто намагається плутати державні справи з особистими. Це є принципово для нас важливо. Ми хочемо, щоби бізнес був успішним, щоби ви нормально працювали, платили білу заробітну плату і до вас не було "ходоків", які ходять постійно і щось вимагають", - звернувся до бізнесу Володимир Гройсман.

Голова Уряду зазначив, що учора мав зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні та українського бізнесу.

"Таке враження, що у нас з'явився національний вид спорту – хто виграє змагання з контролюючих структур, і більше буде "пресувати" бізнес. Хочу сказати, що це є абсолютно неприпустимо, - заявив Володимир Гройсман. - Всі ті, хто "пресує" бізнес в Україні є ворогами Уряду України і моїми особистими ворогами".

Серед типових порушень, за його словами, є неповернення ПДВ, безпідставне порушення кримінальних справ проти підприємств, навіть після закриття справи судом, неправомірно нараховані штрафи тощо.

Прем`єр-міністр повідомив, що доручив за місяць, до Дня Незалежності України 24 серпня, спільно з бізнес-омбудсменом Альгірдасом Шеметою опрацювати конкретні випадки тиску на бізнес, які давно не вирішувалися.

Володимир Гройсман вимагає жорстких підходів до представників контролюючих структур, які тиснуть на бізнес, зокрема Державної фіскальної служби України, митної служби, Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

"Якщо вони будуть паразитувати, звільняйте їх з роботи і робіть усе для того, щоб бізнес відчув нормальні умови для розвитку", - заявив Прем`єр-міністр.

Голова Уряду підкреслив, що створення штучних перешкод для розвитку бізнесу та вимагання хабарів, особливо після Революції Гідності та в умовах протистояння військовій агресії на сході країни – "це дикунство”. “За це треба садити, м'яко кажучи", - зазначив він.

Володимир Гройсман наголосив, що не допустить свавілля контролюючих органів. "Я не буду нічого покривати, я буду абсолютно тут публічним і я знайду механізми, які дозволять нам привести до відповідальності тих, хто не поважає тих реальних людей, хто займається бізнесом", - заявив він.

 

 

версія для друку