українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд у липні схвалить і направить до Парламенту законопроект щодо вдосконалення системи адміністрування податків
13.07.2016 | 13:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів планує схвалити в липні і направити до Парламенту законопроект щодо зміни адміністрування податків в Україні, що дозволить поліпшити ведення бізнесу. Про це заявив Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Я очікую, що в липні Міністерство фінансів внесе пропозиції у вигляді законопроекту, які ми зможемо ухвалити на засіданні Уряду і направити до Парламенту для подальшого опрацювання і підтримки для того, щоб ми змогли підтримати бізнес", - зазначив Голова Уряду.

Прем`єр-міністр повідомив, що учора зустрівся із робочою групою за участі Міністерства фінансів України, профільного Комітету Верховної Ради України, віце-прем'єр-міністрів, на якій були обговорені зміни, яких очікує бізнес в адмініструванні податків.

"Це ж треба зробити спочатку недолугу систему адміністрування, щоб завжди було за що зачепитися, за якісь порушення, і нараховувати якісь нечувані штрафи", - зазначив Володимир Гройсман.

За його словами, є розуміння того, який формат може буде сприйнятий, щоб змінити систему в адмініструванні в кращий бік із бізнесом.

 

версія для друку