українська російська англійська
На Черкащині під час аукціону вартість оренди земельної ділянки зросла на 360%
13.07.2016 | 14:35
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На земельному аукціоні, організованому головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, продали права оренди чотирьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею понад 61 га розташовані у Чигиринському районі.

Інвестори орендували три земельні ділянки в адміністративних межах Зам’ятницької та одну на території Медведівської сільрад. За користування землею до місцевих бюджетів щорічно надходитиме 198,674 тис. гривень. Це на 85,7 тис. грн більше від стартової ціни, яка становила 112,958 тис. грн (8% від нормативної грошової оцінки землі).

Найдорожче продане право оренди на ділянку площею 11,2 га в адмінмежах Зам'ятницької сільської ради. Розмір річної орендної плати за результатами торгів збільшився майже на 360%, з 24,5 тис. грн. до 88 тис. гривень. Вартість дорівнює 28,72% від нормативної грошової оцінки землі (при встановленому законом мінімумі у 3%).

Майже втричі зросла вартість оренди (до 21,24% від НГО) ще однієї земельної ділянки на території цієї ж сільради. До місцевого бюджету за користування землею щорічно надходитиме понад 34 тис. грн замість 12,8 тис. грн стартової ціни.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

*        https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=gq-898tdMHueyL64PoF9Hk3lDtUyFM3lVVROe7vKJx-lfCFN3aae_-Z0hYiMdnX0hHdnXeiL8BM5jSlQsvIP0L9mOe0VHuk=

 

версія для друку